Jump to content

naturE

Narys
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About naturE

 • Rank
  Private First Class

Personal Information

 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. naturE

  Ban

  balvonai penkto levelio apsimyze vun nahui
 2. naturE

  Ban

  Tai pardavęs accounta senu seniausiai , kad sukurta ant mano IP nereiskia , kad as jy turiu, jei losiu su situ faceita tai ir yra jis mano mainas, o su 3k elo nemanau , kad cytinciau masofkej, nu, bet xujsnym jusu reikalas pajibat ant tos masofkes taip ant durniaus pasaudyt ateini ir tiek smagu.
 3. naturE

  Ban

  https://www.faceit.com/en/players/__naturE/stats/csgo visiškai ne į tema lempini accounta įmetė 😄 😄 😄 tu nenormalus ar kas tau yra, tu bent vieną įrodymą įmesk , kad čia mano accountas.
 4. naturE

  Ban

  Iš kur tu čia ištraukei , kad čia mano accountas 😄 😄 😄
 5. naturE

  Ban

  Temos anketa: Gavau Ban/Gag/Mute Jūsų Nick bei steam ID - https://steamcommunity.com/profiles/76561198048006913/ naturE Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - Public de_cache Ką darėte prieš gaunant baną - Lošiau Kuris admin nubaudę ? - Px. ĮRODYMAI ? - Jeigu turite būtinai juos pateikite, taip problema išspręstume 10x greičiau ir be papildomų rūpesčių. ( Jeigu tai vyko mūsų serve, sakykite laiką ir mapą ir mes ištrauksim DEMO; - DEMO PAS MUS IŠSILAIKO TIK 6 DIENAS ). De_cache 19:40
×
×
 • Create New...