Jump to content

Leaderboard

 1. vericas

  vericas

  Pagrindinis Adminas


  • Points

   71

  • Content Count

   1698


 2. PysT

  PysT

  Pagrindinis Adminas


  • Points

   57

  • Content Count

   314


 3. Mikaz

  Mikaz

  CS:GO Admin


  • Points

   35

  • Content Count

   45


 4. Phnx

  Phnx

  Vyr.Adminas


  • Points

   30

  • Content Count

   90Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/09/22 in all areas

 1. 8 points
  Manau daug kas pritars, jog visi šokių emote'ai yra beprasmiški ir nereikalingi. Būna tokių, kurie tiesiog naudoja šokių "emote'us", kad paerzinti kitus gal net bando abusinti third person POV, idk. Pats asmeniškai nematau tikslo juos turėti serveryje. Siūlau išimti šokius ir emotes iš serverio. Taip pat norėčiau sužinoti kitų nuomonę apie tai 🙂. Linksmų Švenčių visiems, šiltai ir linksmai praleiskit laiką! ☃️
 2. 6 points
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - MinT-O, 22 m. 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:0:165355738 , Steam profilis 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Noriu prisidėti prie serverio tvarkos palaikymo. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - 1.6: laikiux (neilgai), csgo: masofke.lt 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - nuo 2017 ar 2018, nepamenu tiksliai. 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - Public (1) 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Stengčiausi duoti įspėjimus (už nežymius nusižengimus), kad suvoktų savo klaidą, jei nepadėtų ir tai pasikartotų - atitinkama bausmė pagal numatytas taisykles. (Cheat - viskas aišku ir taip..) 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Įdomus gal ir nebūsiu, tačiau prisidėsiu prie renginių, turnyrų organizavimo (kai tik galėsiu), tvarkos palaikymo, demo žiūrėjimo, bei žaidėjų pasyviu stebėjimu bei bendradarbiavimu su kolektyvu. (Įdėjų generavimas serverio augimui iš žaidėjų užuominų, norų ir t.t.)
 3. 6 points
  Nu nx... Jau visa bruda i adminus ima.. Phnx, Whynot kas toliau V1tal1k?:D
 4. 5 points
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - 24 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:0:43209989 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Dažnai žaidžiu vėlais vakarais, o tuo laikotarpiu būna daugiausiai čyterių, bet retai kada būna prisijungusių adminų, kad juos nubausti 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Nesu buvęs administratoriumi 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) -Apie 6 metus 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - Public 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Pirmiausia duočiau įspėjimą, jeigu tai nepadėtų naudočiau atitinkamas bausmes 8. Kaip manai, kuo tu būsi įdomus žaidėjams ir kaip sugebėsi kuo daugiau jų pritraukti į projektą? - Naujus žaidėjus supažindinčiau su taisyklėmis, pasistengčiau daryti kuo daugiau fun rounds (aišku jei žaidėjai sutiks)
 5. 5 points
  Pagausiu as tave rajone
 6. 4 points
  Šitoks agresyvumo kiekis, vaje, su kovo 8, išgerk ramūnėlių arbatos...😕 Tai tik žaidimas...
 7. 4 points
  Oho xlam sneka,kazkas keisto,o serve nei zodzio neina istraukti :D
 8. 2 points
 9. 2 points
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - Activit[y] 31 metai.2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_1:0:5028125 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Noriu padėti palaikyti serverio kokybę ir reputaciją. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Per ilgą cs "karjerą" teko pabuvoti administratorių pareigose, tiek public tiek gather`iuose (css.lt,kiberzona,neonet). 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Tikriausiai nuo pat projekto pradžios. 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - #Public. 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Taisyklės yra taisyklės, kaip ir gyvenime visi turi jų laikytis ir gerbti vieni kitus. Vertinant situacija atitinkamai parinkčiau jai ir sprendimo būdą - įspėjimas, bausmė ar kitoks apribojimas. 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Vienas lauke ne karys, manau padedamas palaikyti serverio kokybę prisidečiau prie projekto vystymo ir sekmės ateityje. O šiaip kartais pavyksta serverije užkurti publiką ir pagaliau pasiiimti ta prakeiktą B saitą :)))).
 10. 2 points
  eik cyte losti ten kur leidzia cytams losti .
 11. 2 points
  aj pajibat, tingiu as ieskot cia visko ar yrodinet kazka ir ziuriu jog nesvarbu kad nesenai pirkau vip. -rep phnx
 12. 2 points
  xaxa prisigauna 😄 pats tyki ka rasai? 😄
 13. 2 points
  O paciam tamstai rekomenduociau kita karta visu pirma laikytis taisykliu antra jai taip neisejo , atsiprasyti admino ir paprasyti sutrumpinti bausme vietoi to kad ispusti krutine ir eiti irodineti kaip visi blogai atlieka savo darba . As tokiu atveju paimciau parasyciau adminui grazu laiska , isdesticiau savo minciu eiga kodel taip ivyko ir paprasyciau atsizvelkti i tai jog nepasverei savo atlaidumo . Tada manau atoveiksmis is admino butu visiskai kitoks negu dabar .
 14. 2 points
  . Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - 212. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - https://steamcommunity.com/profiles/76561199065614917/3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Palyginus tikrai nemazai laiko praleidziu serveryje, nors i serverius vaikscioti nemegejas. Pastebiu jog vis daugiau zmoniu ateina i servery su neleidziamomis programomis (cheatais) (ypac nauji acc, kurie gave banus ant senu acc) ir gadina kitu zaideju nuotaikas, serverius bei pacia bachuru servo bendruomene. Ir taip stengiuos stabdyti cheatu naudojama pakviesdamas draugus adminus, jog butu padaryta tvarka. Galbut sutapimas, galbut ne, jog daznai cyteriai apsilanko mano metu, tad isnaudociau si dalyka serverio labui.4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Kaip ir minejau nesu didelis kazkoks serveriu megejas, jog po jais klaidziociau, taciau kalbant apie senus laikus 1.6, CS:S - taip, adminu esu buves kaip LAIKIUX serveriuose.5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Sunku pasakyti ir tikrai nepasakysiu kiek, bet manau galbut pirmas atejimas galbut buvo pries metus. Bet siai dienai, jeigu sedziu prie pc, i serva uzeinu visada (jeigu yra zmoniu zinoma)6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - Tiktais #Retake7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Ziurint koks tas nusizengimas. Jeigu kaip negerbimas kitu zaideju ar pns., faktas visada butu ispejimas, o kaip naudojamis cheatu - draugas, nedraugas, ko gero viso gero.8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? - Daznai zaidziant sukuriu gera vibe, naudoju voice chata, bandau "prikolint" su zmonems, galbut cia mano tas no.1 idomumas kitiems. O pritraukti nera sunku, nes nusiusti steamo, dc, ts draugams IP uzklausus ka veikiu, vieni juokai bei idomumas turetu ateiti ne tik is adminu ar pns, bet ir aplamai zmoniu apsilankanciu jame. (YPAC salinant parazitus (cheaterius))
 15. 2 points
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - Sl1ty, 21 metai. 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - https://steamcommunity.com/id/sl1tis420/ 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Nes reik bent vieno tobulo, o šiaip tai nežinau, pamačiau kad ieškomi, tai pagalvojau reik pabandyt prisijungt prie komandos. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - CSGO neteko, 1.6 uzas.lt ir dar keliuose bet jau nepamenu pavadinimų. 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Žaidžiau kažkada seniau, tada daugiau žaidžiau kitame serveryje, na ir dabar vėl čia, tai manau sudėjus be pertraukos tos tai pora metų gal kažkur. 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - #MASOFKĖ 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Tai žiūrint kokioms dar taisyklėms nusižengia, jeigu ten menkas nusižengimas tai įspėji pirma, o jei kažkas daugiau tai šauni baudų ir nesvarbu ten draugas ar ne 😄 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Savo tobulumu tikriausiai, šiaip nu ką žinau, ne viskas nuo manęs čia priklausytų, priklauso nuo visos bendruomenės ar ateis naujų žaidėjų ar ne, bet prižiūrint tvarką ir palaikant gerą skaičių žaidėjų, manau atkreiptų dėmesį ir nauji žaidėjai.
 16. 2 points
  ir va drauguzi , kadangi jau pasireiskei tai patikrinau tave serve ir radau situos acc pas tave https://steamcommunity.com/profiles/76561199349286356 https://steamcommunity.com/profiles/76561198879180383 https://steamcommunity.com/profiles/76561199387751726 https://steamcommunity.com/profiles/76561199388819061 todel tamstele busite uz uz tai jog jusu acc baintas vac . geros dienos .
 17. 1 point
  Kas jums yra banai nera cese o kituose zaidimuose baigiau zaist su cheatais nes cheatai yra bybys
 18. 1 point
  nope, niekas nezais sito zemelapio jau matau kiaurai, tai neverta net ideti ( atrodo kaip tarkov map )
 19. 1 point
  Situacijos nemaciau , demo neziurejau . Bet manau sigi paemem todel kad ne kvailys ir supratinguma turi kas kur ir kada ... minti palaikau ir laukiu nuomoniu is kitu adminu .
 20. 1 point
  Atbanintas.
 21. 1 point
 22. 1 point
  Vien tik del to kad ejo melo keliu o ne paprastu maino pateikimu unban nebus is mano puses.
 23. 1 point
  +rep, aktyvus serverio zaidejas... reikia mum tokiu!!!
 24. 1 point
  Žiūrėjau kaip žaidi ir palei tam tikrus kriterijus t.y: Movement'ą Žaidimo stilių Aim Galiu pasakyti, kad nemažai laiko yra pražaista csgo, tikrai ne 200h. Patikrinus steam id - dinaminis IP, rodo daug acc skirtingų IP, dėl to prašiau main acc. Kilo spekuliacija, kad galimai bandai apeiti ban'ą arba nuslėpti kokį vac'intą acc. Dėl to laukiu main acc.
 25. 1 point
  Nieko blogo tikrai nedaro, per warmup noclip isijungia tai kiti apsiverkia. seip ++rep mldc
 26. 1 point
 27. 1 point
  Vėl tu girtas
 28. 1 point
  gavai ban uz vac ban ant kito acc https://steamcommunity.com/id/thevillain666
 29. 1 point
  Oj drauguzi daug turi vacintu acc,tikrai unban nebus https://steamcommunity.com/profiles/76561199226900908 https://steamcommunity.com/profiles/76561199367466611 https://steamcommunity.com/profiles/76561199368628960 https://steamcommunity.com/profiles/76561199166953219
 30. 1 point
  Rekomendavau adminui @Phnx sutrumpinti bausme iki 3000 . Tikuosi jis i rekomendacijas mano atsizvelks .
 31. 1 point
 32. 1 point
  Geras pasiulimas , pritariu tam . @MaSk
 33. 1 point
  +rep WHYNOTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT už sąžiningumą ir puikų pareigų vykdymą.
 34. 1 point
  Suprantama, tu tik darai savo darba 🙂
 35. 1 point
  OK sybrnju bet tu lopas'
 36. 1 point
  Pridedu prie whynoto , jai man rasinesi kad blogas servas ir reikalausi unbano cia ir dabar ( isakinesi man) liksi uzbanintas , tema uzrakinta ir pamirsim tave kaip pamirsom ir kitus isisokelius kaip tu . Tu mums pinigu uz darba nemoki ir as tau nedirbu kad tu man isakinetum ka daryti ir ko ne .
 37. 1 point
 38. 1 point
 39. 1 point
 40. 1 point
  Kada ant main acc banui praeis metai laiko, tada galesi kreiptis del unbano jai nera kitu banintu acc
 41. 1 point
  Turint CS:GO VAC/Game ban steam paskyroje (kuriam nėra praėję - 365d.+), ban bus nuo 1 iki 12 menėsių. Nebent turite ban už griefinima matchmaking'e, galėsite įrodyti už tai ban negausite. *Turint multi vac ban (daugiau nei vieną vac ban) - ban yra Permament. https://steamcommunity.com/profiles/76561199267768341 https://steamcommunity.com/profiles/76561199151381230
 42. 1 point
 43. 1 point
  tu rimtai susikūrei du acc forume, kad parašytum anketą...? ir šitą temą užrakinsiu 🙂 Siūlau daugiau net nebekurt.
 44. 1 point
  Tikrai manau fainas ir tvarkingas žmogus ir old school žaidėjas. Su sąlyga, kad bus mandagus visų žaidėjų atžvilgiu - būčiau už! Juolab dabar keli adminai (aš irgi) truputi atostogauja/užsiėmę kitais reikalais.
 45. 1 point
  steam nick - Paulius https://steamcommunity.com/profiles/76561198868939918/ Ką darėte prieš gaunant baną - Žaidžiau retake serveryje Kuris admin nubaudę ? mjn Gavau bana be jokios priežasties
 46. 1 point
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - 20, Sterzig 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:0:196590246 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Retai matau adminus online kai žaidžiu reteikų serveriuose. Dažnai būna čyterių ir neadvekačių žmonių tai norėčiau galėt kažka dėl to padaryti, nes gadina žaidimo malonuma. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Ne 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Nežinau tiksliai, pasijungiu dažniausiai su draugais pažaist, bet apytiksliai metus žaidžiu. 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - Retake 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Nubausčiau kaip ir betkuri kita žaidėja jeigu būtų nusižengimas vertas bausmės. 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Ilga laika žaidžiu, daug žmonių sutikes lietuvos scenoje todėl daug pažystamų/draugu turiu su kuriais kartu prisijungiam į serveri, dažnai atgaivinam kai būna 0 žmonių serveryje.
 47. 1 point
  Paliksiu nuspresti sita @MaSk ir @geronimo.
 48. 1 point
 49. 0 points
  Negana to kad atejai i serveru su reklama , tai dar atejai ir i foruma reklamuoti . Unban nebus .
 50. -1 points
  galit nustot abusint? neina net normaliai palost...
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00
×
×
 • Create New...