Jump to content

Čia Sava chebra

Just chilling

Lyderių sąrašas


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2018.10.15 in all areas

 1. 5 points
  +rep yeetukui mldc gina mane
 2. 4 points
  Laikas pereiti i 1 serva
 3. 3 points
  Bausme grazinama atsiradus daugiau irodymu Atitinka ir game istorija ir komentarai. Nesuprantu kam jaunuolis komentavo su dabartiniu MAIN acc ant tu vacintu kai sako kad nieko su jais bendro neturi, Plius atitinka dabartines forumo anketos email (jo vardas ir pavarde) su tais kurie vac bana gave. Trumpai tariant pats prisigavo. Unban kaina VIP 16 menesiam.
 4. 1 point
  Antrame csgo serve lagina labai. i žmones šaudant prefire, spray. Priešas tai dingta tai vel atsiranda. Arba pamatai zmogu stovinti prie kampo jis tiesiog isnyksta ir jau buna kitame spote, judejimo nebuna tiesiog dingsta. Arba jis tiesiog atsiranda is bala zino kur. Cia ne as vienas ta pastebejau tiesiog zmones tingi rasyt i frm.. aciu uz demesi
 5. 1 point
  Labai gerai pastebi, daug zmoniu yra, kurie sako, kodel cia taip, kodel anaip, kas cia per nesamone t.t., bet kai pasiulai forume apie tai parasyt, staiga nutyla..
 6. 1 point
  ir idomus zmones verkia serve del lagu o kai paprasiau kad ateikit parasykit savo nuomuone staiga visiems pasidare gerai :)
 7. 1 point
  + rep erviui nes stengesi per eventa -rep gabi nes pabego pradzioj evento -.-
 8. 1 point
  As manau kad tu teisus
 9. 1 point
  ku tu cia sapalioji? jei pisu gaga , tai tik randomam , kurie is niekur nieko pradeda pist prota / stumt , o tų , su kuriais normaliai bendrauju ir stumiu juoko forma , niekad nemutinu.
 10. 1 point
 11. 1 point
  Vericas toks žmogus, jis gražiai nebendrauja. Pas jį čia ir yra normaliai. Susitaikykit ❤️
 12. 1 point
  +rep trolis, gera eventa suorganizavo.
 13. 1 point
  Gerb. Adminai ko jūs aplamai tokuus "snargliukus" sūpuojat. Banas reiškias banas kol neįrodė kitaip, o jei dar šakojas rakint tema ir palikt..
 14. 1 point
  Prašymas duoti main account linką buvo tiek serverio chat'e, tiek per mikrofona, tiek ir į private message, žmogus bendradarbiauti savo naudai nenorėjo ir gražiai visko išsiaiškinti taip pat nesutiko, o dabar skandalą kelia ir vargšu apsimeta, mes kalti su Verticu, kad kilus įtarimui sugalvojom patikrinti (ko taisyklės mum daryti nedraudžia), o šis atsisakė kalbėti draugiškai ir pateikti ko prašomas gavo atitinkamą bausmę. Vis dar laukiam tavo "parduotų accountu" :))
 15. 1 point
  Vienas kita buciuoja ir rep dalina, ot selmiai. 😂 +rep solution, (vel). Neciceckina su jaunais jaunuoliais, grieztai bet teisingai sprendzia konfliktines situacijas.
 16. 1 point
  Siaip rimtai, kodel adminas prikolo forma gali tave izeist, o tu jo prikolo forma jau negali. Asmeniskai as tai praleidziu pro akis, ne naujokas cia esu, bet naujiem zaidejam yra sunkiau pritapt kai tave botu asilu ar gaidziu pavadina, tu kerto atgal o gauni gag 😄 eodenas cia buvo ant menesiniu piso bicui gaga o is paskos pats sudu rasinet, nebevaikisciai gi esat, zinokit kaip su kuo bendraut
 17. 1 point
  parasyk jam kad ateitu i sita svetaine
 18. 1 point
  Tiesiog pamaciau: 1. Tapati grupe "My Boys", kurioje 6 zmones. 2. Kaip S0lution sake +rep sau deda. 3. Ignas is prienu, kauno rajono. 4. Dar atitiko +- id/JacobPaul/ ir id/AviiciPaul. Taip pat, jei adminas prase numest maina ir jis butu vacbanintas, tai manau zmogus tikrai pabegtu. Nzn kaip cia yra, daugkas atitinka. Tiesiog surasiau viska ka radau, ne man spresti ar bus nuimtas banas.
 19. 1 point
  Labai jau daug kur tas Ignas is Prienu su VAC accountu. Sau +REP prirases, po to kito accounto komentaruose dar vienas VAC'intas Ignas is Prienu. Matyt cia ne tas pats zmogus, tik Prienuose labai daug Ignu ir visi VACus gaudo. Per daug detaliu sutampa, just saying.
 20. 1 point
  Map pavadinimas: Insertion Link i mapa: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=175459753&searchtext=insertion Kuriame serveryje norite kad jis butu idetas: 2 Papildoma info apie map: jau competitive nebera, bet siaip labai smagus map'as.
 21. 1 point
  Arba jis čia pripisęs , arba aš spejau kažkaip pripist , nes nesuprantu ką jis čia turi omeny. Viename komentare pateikė teiginį , bet tuo pačiu jį ir paneigė , o visų antra , tai savo nekaltuma neigi faktu , kad nori kazkokios pamokos , jei zinai , jog esi neteisingai apkaltintas ir nenaudojai jokiu " wh" , tai turetum zinot , kad ir kazkokios tai pamokos nenusipelnei
 22. 1 point
 23. 1 point
  1. Nick žaidime Tūzas (nigeris - by Verticas) 2. Vardas Labai gražus 3. Amžius 17 4. Gyvenamoji vieta Iš uostamiesčio 5. Šiokia tokia CS istorija (kada pradėjote, kiek metų žaidžiate, gal turite kažkuo pasigirti ką per tą laiką pasiekėte) Nelabai žaisdavau cs, nebent 1.6 kartais, pradėjau 10-11 metų, žaidžiu iki dabar tai apytiksliai 7-8 metai. Kaip atsirado CS:GO, tuo tarpu nežaidžiau dar, pradėjau jį žaist 2016-2017 kažkur ir žaidžiu iki dabar, o dėl pasiekimų tai ką galiu pasakyt, kad per visą CS istoriją savo nelabai ką ir spėjau pasiekt, nelabai stengiuosi ir t.t., gavau adminą servery ir man pilnai to užtenka 6. Laisvalaikio užsiėmimai, gyvenimo būdas (kuo kvėpuojate) Praleidžiu laiką su draugais, ypač su savo boba. Būna, kad išgeriu, bet jau gerai įkalu, parūkau ir to ir ano, jau čia kaip kada. Lošiu kašę kartais, bet vat pagrinde draugai ir t.t. 7. Nuotrauka čia su semekilių pakeliu, kepka ir greičio akineis https://imgur.com/a/f3RETQj
 24. 1 point
  Nenoriu net diskutuot cia su tavim, bukagalvi :) Auk tu tik greiciau ir fsio :)
 25. 0 points
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00
×

Important Information

Terms of Use