Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/09/23 in all areas

 1. 4 points
  pasol tu naxui neisizeisk bet nu bbd proto guzai
 2. 3 points
  Asmeniskai nieko pries flow neturiu, bet kodel jam - admin ? priezastis nes ir taip turejo 2 įspėjimus i ir viena pries savaite/dvi ( realiai kaip new admin turetu, dar zaist pagal 'taisykles' ) vien del to -admin nes 3 ispejimai greitai. Po keletos menesiu manau gales flow sugrizt jei nores dar O del pacio RKK, tai adminai patys kalti nemutina/negagina, o bl issipisineja po to sako 'kas cia buvo JIS GI TAIP DARE' tai alio klausykit darykit pagal taisykles nebus bedu
 3. 3 points
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - Sigis 34 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - https://steamcommunity.com/id/NotoriusZ/ 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Priziureti tvarka, sveiku protu. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - esu buves 1.6 keliuose servuose publick nepamenu pavadinimu nes senai jau tai buvo 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - 6metai 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - Publick 1 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - priklauso nuo situacijos, jei cytai tai banas. 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Cia jau zaidejai projekto ggali attsakyti ar as esu idomus.
 4. 3 points
  visad broliai, ble kada bus kitas atmazas
 5. 2 points
  WTF! Čia jau nebe ok dalykai. Suprantu, kad ir mano ir Fl0w vardai minimi buvo čia, ir man derėtų pasiaiškinti. RKK šiaip draugiškas vaikinukas, bet kad biški išsipisinėja tai nepaslaptis niekam. Kaip ir buvo minėta, RKK tiek savo kalbomis, tiek draugiškais įžeidinėjimais ir savo trypinėjimu spawne laukė kažkokių veiksmų iš adminų. Nei mutas, nei gag, nei kick nebuvo, regis, teisingas sprendimas, nes visi jautėm, kad RKK juokauja. Padarėme neprofesionaliai, bet pajuokavome ir mes. Slapai warmupe, 1hp ir, taip, gal kiek persistengiau - timebomba. Damn, jau nebesuskaičiuosiu kiek sykių per adminavimo laiką tiek aš, tiek kiti adminai draugiškai slapindavom įkyrius žaidėjus, padegdavom, pabury-indavom. As long as visiems ok ir visi supranta prikolą. Šįkart prikolas liko nesuprastas ir aš, kaip adminas, prisiimu atsakomybę už savo veiksmus. Visgi nei aš, nei Flow neturėjome omeny nieko blogo ir tikrai nenorėjome pakenkti žaidėjui ir kažkaip sugadinti jo experiencą serveryje. Įspėjimas už tokius veiksmus priklauso ir man ir Flow, bet tikrai ne atimtas adminas. GRĄŽINKIT ADMIN FL0W!!!!!!
 6. 2 points
 7. 2 points
  Koks žulikas tas Pystas teks mesti iš adminu.
 8. 2 points
  Dar pasakyk Hruza kad geresnis adminas butum jei phnx :DDD Hruza nuo tavo muzikos ausys kraujavo tai tdl ir uzmutino :DDDD susimastyk, reikia keisti muzikos stiliu 😄
 9. 2 points
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - Activit[y] 31 metai.2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_1:0:5028125 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Noriu padėti palaikyti serverio kokybę ir reputaciją. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Per ilgą cs "karjerą" teko pabuvoti administratorių pareigose, tiek public tiek gather`iuose (css.lt,kiberzona,neonet). 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Tikriausiai nuo pat projekto pradžios. 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - #Public. 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Taisyklės yra taisyklės, kaip ir gyvenime visi turi jų laikytis ir gerbti vieni kitus. Vertinant situacija atitinkamai parinkčiau jai ir sprendimo būdą - įspėjimas, bausmė ar kitoks apribojimas. 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Vienas lauke ne karys, manau padedamas palaikyti serverio kokybę prisidečiau prie projekto vystymo ir sekmės ateityje. O šiaip kartais pavyksta serverije užkurti publiką ir pagaliau pasiiimti ta prakeiktą B saitą :)))).
 10. 2 points
 11. 2 points
 12. 1 point
  As nezinau, koks turi buti zmogus, kad tuose servuose zaistum su voice_enable 1, bet as tikrai nezaidziu su tuo settingu.
 13. 1 point
 14. 1 point
  Pateike irodymus per kančias,bei beprasmiškai praleista laika,Atbanintas.
 15. 1 point
  Kas jums yra banai nera cese o kituose zaidimuose baigiau zaist su cheatais nes cheatai yra bybys
 16. 1 point
  ble, cia mano big mistake, sumaisiau tave su discord zmogum is unban anketos, atbaninau. sorry 😄
 17. 1 point
  Sveiki, perziurejau demo visu 3 maps , vieno demo truksta kazkur dinges, po agency turejo but vertigo bet imestas cache map demo. perziurejau video, mano nuomuone adminai turejo gaut smarku papeikima ir palikti priziurejimui, del admin nusalinimo, manau per didele bausme. RKK zaidimo metu (ne warmup) gavo slaps kelis nes nejudejo is ct spawn, beacon explotion gavo tdl kad adminas norejo pajuokauti ir 1hp dave, drugs buvo uzmesti jam, bet jis sake nu dabar tai pavarysiu kilu su drugs( pasiskude). warmup metu mirage jis buvo deginamas ir slapinamas, nes overpass izeidinejo adminus "draugiskai" . Kadangi nera vertigo map demo galiu pasakyt kad jis ir mane izeidinejo bei taip pat ignoravo palikti spawn, jis buvo tiesiog inaction. Gavo kick uz tai nuo manes. As jo nenorejau mutint ar banint, nes zinau tokius zaidejus kurie eina iskart i frm verkt. Maciau, kad lauke is manes veiksmu. RKK klause manes - nu ka dabar mutinsi ar baninsi? 😄 esme tame kad zaidejas isprovokavo pacius adminus o tie pakibo ant kabliuko, slapindami nes jis inaction. Manau visi gavom pamoka kad reikia ispet ir poto imtis veiksmu Banas/mute/gag nezaist su tokiais. nes matau ciuvas jau du postus parase. tai va o rkk lieka nenubaustas. Adminus izeidinejimas, bei provokavimas 6 kartus, + griefing. Taip pat viska pasako apie zmogu jo veiksmai jei jis mapuose specialiai ignoravo adminus del supisto kalaso verke, kaip vaikas is kurio saldaini ateme. Reziume. Adminai galvojo kad draugiskai pajuokavo, rkk ir gi lazdavojosi is admin "draugiskai" , bet atejo ir pasiskunde.
 18. 1 point
  nope, niekas nezais sito zemelapio jau matau kiaurai, tai neverta net ideti ( atrodo kaip tarkov map )
 19. 1 point
  Matau Tema apie RKK, tikrai būna taip serve kaip pasake Sigis. Tai žmogus tiesiog dėmesio trūkumas ir taip yra aišku, kad žmogus nėra subrendes tai matomai nesupranta, kad reikia duoti pagarba vyresniems žmonėms, tai manau, kad tikrai galėtų adminai nesižaisti su tokiais ir mutinti ar baninti. Ir tikrai yra adminu kurie tai nedaro.
 20. 1 point
  Ir aš ten buvau, alų midų gėriau... Ką galiu pasakyt RKK gražiai pasakius tikrai ahuelinęs, tarpusavy čia tipo "prikolas" ir pnš, o poto pasiskundžia. Šiandien servery irgi gražiai jau šneka, lyg niekur nieko, make @_Fl0w admin again!
 21. 1 point
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - iMaDe 302. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - U:1:161168906 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Siekis nuraminti serverio vaikus ir dalb** kurie zeidzia kitus zaidejus savo kalbomis, bei "isnesti i konteineri" - cyteriukus 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - NE 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Uoj tiksliai jau ir nebepamenu, ko gero nuo 2014-2015 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - #Public. 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Perspejimas, po perspejimo nepaklausius, atitinikama bausme 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Saves teisti niekada negaleciau ar as geras, ar as blogas, ar idomus. Cia jau paciai publikai spresti
 22. 1 point
  Situacijos nemaciau , demo neziurejau . Bet manau sigi paemem todel kad ne kvailys ir supratinguma turi kas kur ir kada ... minti palaikau ir laukiu nuomoniu is kitu adminu .
 23. 1 point
  Adminai gavo nuobaudas
 24. 1 point
  Atbanintas.
 25. 1 point
  -rep Phnx, Pasiskusti norėčiau vienu adminu kuris yra paaukštintas kiek žinau, naudoja komandas be reikalo, dabar gavau perma mute už tai, kad muzika leidau nors dauguma žmonių norėjo. Bet kažkuris nemokėdamas pritildyti žmogeliuko garso pasiskundė phnx, o tas atėjas be jokio zodžio muta pernament ir išėjo, ir taip jau ne pirma karta ne vien su manim ir su kitais elgiasi ir manau, kad su paaukštintom privilegijom jis galvoja kad jau gali daryti ka nori. Kai admin nebuvo tai gerutis, mandagus buvo . Gavęs admina nebebūna mandagesnis ir ten siunčia kitus keiksmažodžiais ir aš manau suaugės žmogus pasakytu (apsiraminkit ar kažką panašaus). Ar yra pritarančiu žmonių dėl phnx pareigu nevykdyma ar neatlikimą.
 26. 1 point
  nope gavai ban, del to kad turi multi vacus
 27. 1 point
  Yra bugas su emotes https://imgur.com/a/DtebFrf
 28. 0 points
  map: mirage admin: geronimo data/laikas; 21d. 22h kzkr pradejo junginet timebomb'as, slapint ir kitokias hujnias, is oro nuzude praradau ginkla ( kaip ir nieko baisaus, bet paprasiau kita round, kad duotu)- nedave, vps vos ne ignoras, nenoriu as cia skustis del netinkamo admin darbo ar k.t. bet nedarykit tokiu sudu.:)
 29. -1 points
  nezinau kas ten abusino, bet galimai geronimo, tsg zjbl per daug atsipalaidave, anksciau taip niekam neleisdavo
 30. -1 points
  galit nustot abusint? neina net normaliai palost...
 31. -2 points
  Atsiprasau my bad administratorius ne pyst, o activity
 32. -2 points
  tprsm nu cia nieko kaip ir blogo bet tai kurwa zjbl
 33. -2 points
  problema issisprende greiciau negu buvo atsakyta, vertinimas: 1/-5 viso<3
 34. -2 points
  nick: RKK data: 2023 05 19 23;30 situacija: padare 1 hp del to mane nuzude administratorius: pyst
 35. -2 points
  uzdarykit tema, kol geras as ❤️
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00
×
×
 • Create New...