Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/02/22 in all areas

 1. 5 points
  Sveiki, turiu naujų pasiūlymų, prašymų ir komentarų apie senus bei naujus mapus. 1. Dėl awp_india. Serveryje yra kiek keistoka ši versija https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1961852195&searchtext=awp+india Siūlau ją keisti į senąją, tačiau naujai perdarytą awp_india_hd versiją. Norėtųsi, kad mapas atrodytų kaip seniau, kaip "india". Net jei netinka būtent ši HD versija, yra nemažai originalios versijos variantų. Tiesa, senoje india yra žymiai lengviau šaudyti virš dėžių nei mūsų turimoje versijoje. awp_india_hd linkas: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2807727155&searchtext=awp+india 2. Siūlau pridėti publikos mėgiamą ir kituose serveriuose pasisekusį de_outferno. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2484335179&searchtext=outferno 3. Siūlau pridėti į nominate/rtv listą de_ancient. Tai šiuo metu žaidžiamas mapas, kurio kažkodėl negalima nei rinkti, nei nominuoti. Būtų įdomu pažaisti jį serveryje, kad ir koks ne iki galo puikus šis mapas yra. 4. Siūlau išimti mega mirage, nes aš jau nebesuskaičiuoju kiek sykių reikėjo tik jam užsidėjus daryti vote ir keisti. Nepaėjo šiam mapui, cmon... 5. Siūlau išimti de_split. Valoranto mapas su valoranto buy time sistema. Pats mapas puikus, tačiau girdėjau nepasitenkinimų dėl to, kad reikia gan ilgai laukti kol "atsirakina" visas mapas ir pagaliau galima šaudytis. Dėl manęs mapas gali likti, tačiau ta sistema tikrai fui... 6. Siūlau pridėti bent vieną iš šių mapų (taip, aš vis dar bandau kažką naujesnio įmest į servą 🙂), Plzzz: de_seaside - puikus MAŽAS mapas. Tikrai praverstų esant nedaug žaidėjų vietoj kiek pabodusių 2x2 mapų. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=126446777&searchtext=seaside de_san juan - ypač puikiai įvertintas, šviesus, erdvus, tačiau nepainus mapas. problema: panašus į santorini savo vaibu. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2728946194&searchtext=san+juan de_canals - Venecija... žaistas, bandytas, why not? https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=951287718&searchtext=canals knas_sandland2 - super oldschool puikus senas mapas. Nebent priminsite kodėl mes jį pašalinom kažkada? 😄 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1849222404&searchtext=sandland Iš esmės tiktų dar kas nors iš senų csgo operation map listų. Ne visi mapai ten geri, tačiau žmonės juos žinos ir galbūt labai nepyks 😄 nenorėjau per daug išsiplėsti su siūlymais... https://counterstrike.fandom.com/wiki/Category:Operation_maps P.S. Labai tikiuosi, kad kažkas iš mano pasiūlymų jums tiks ir patiks. Ačiū.
 2. 3 points
  Atbanintas. ✌️
 3. 2 points
  Manau, galim padaryt issimti, passistenk nebedaryti tokiu kvailu klaidu. Aisku poto kai sugebesi normaliai uzpildyti anketa, su savo steam id arba bent jau susieti steam su forumo paskyra.
 4. 2 points
  Jūsų Nick bei steam ID - я банан 76561198107186996Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - RETAKESKą darėte prieš gaunant baną - Zaidziau kaip ir kiekviena diena. Administratorius nusprende uzbaninti BE ispejimo uz "cl_nigga" tag. Nesenai atvykes administratorius i admin komanda nepazysta taisykliu bei ju bausmiu. Nesu gaves jokio ispejimo nuo administratoriu per daugiau nei menesio zaidimo su tokiu tag. Įžeidžianti clan/nickname užrašą, cheats reklama ( Priklausomai nuo įžeidimo/žodžių ban laikas ) : 1. Įspėjimas 2. 20000min-100k min; 3. 500k min; - Permament. Kuris admin nubaudę ? - jL
 5. 2 points
  Kaip ir minejo vartotojas "wag1", kad administratorius turejo tiesiogine nauda uzblokuodamas mane - kaip zinote retakes serveryje vienu metu gali zaisti tik 10 zaideju ir as buvau vienas is ju. Pavelaves adminstratorius nespejo papulti i zaidima, ir buvo spectator, del to piktnaudziaudamas savo administratoriaus privilegijomis uzblokavo mane, kad greiciau galetu zaisti pats
 6. 2 points
  noreciau pridurti. serveris buvo pilnas, administratorius jl ilga laika sedejo eileje, todel isbanindamas si asmeni norejo pagreitinti patekimo procesa i zaideju gretas.
 7. 2 points
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - moniy, 17 metu 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - https://steamcommunity.com/id/m0niyOFFICIAL/3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - noriu isbandyti, kas tai yra 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - nebuves 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - mazdaug pradejau pries metus 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - #Retake 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - duociau ispejima ir tik tada BAN ir ziurint kokia situacija 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? neisivaizduoju
 8. 1 point
  Mes suteikiam nemokama projekta , geras emocijas , puiku laika . Bet vis dar ateina zmoniu ir praso musu kazka kazkam iroditi .... Mes darba atlikom jog taip ir liktu musu projekte. Adminai investavo laika , ejo ziurejo demos , gaude , sprende . Preme veridikta . Cia ne mes irodineti ir varkti turim o tas kas nusikalto irodyti jog jis netcytina .
 9. 1 point
  as tai ne nes nzn koks acc
 10. 1 point
  Tikrai manau fainas ir tvarkingas žmogus ir old school žaidėjas. Su sąlyga, kad bus mandagus visų žaidėjų atžvilgiu - būčiau už! Juolab dabar keli adminai (aš irgi) truputi atostogauja/užsiėmę kitais reikalais.
 11. 1 point
  https://steamcommunity.com/id/lenostardestroyer gavai baną ant vieno acc, tai ėjai žaisti su kitu, ir ant to gavai, kad bandei apeiti bausmę.
 12. 1 point
  Radau demo peržiūrėjau, gavai votebaną, kiek supratau nes peiliais nėjai. 4 žaidėjai užblokuoti parai, ir jeigu matote, yra pilna only knife serverių, susirandate ir žaidžiate. Pas mus tokios taisyklės čia nėra. Tavo banas greitai pasibaigs.
 13. 1 point
  steam nick - Paulius https://steamcommunity.com/profiles/76561198868939918/ Ką darėte prieš gaunant baną - Žaidžiau retake serveryje Kuris admin nubaudę ? mjn Gavau bana be jokios priežasties
 14. 1 point
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - 20, Sterzig 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:0:196590246 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Retai matau adminus online kai žaidžiu reteikų serveriuose. Dažnai būna čyterių ir neadvekačių žmonių tai norėčiau galėt kažka dėl to padaryti, nes gadina žaidimo malonuma. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Ne 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Nežinau tiksliai, pasijungiu dažniausiai su draugais pažaist, bet apytiksliai metus žaidžiu. 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - Retake 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Nubausčiau kaip ir betkuri kita žaidėja jeigu būtų nusižengimas vertas bausmės. 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Ilga laika žaidžiu, daug žmonių sutikes lietuvos scenoje todėl daug pažystamų/draugu turiu su kuriais kartu prisijungiam į serveri, dažnai atgaivinam kai būna 0 žmonių serveryje.
 15. 1 point
  Adminai kartais turi ir kitų reikalų be baxuru servo ir tokių menkniekių kaip šis. Šiaip tai, mano nuomone, truputį nervinantis veikėjas esi. Vis su tais "adminai banina dėl nieko" ir pan. ateini į forumą. Kitas dalykas, dėl šio nusižengimo, kad ir nežinojai - nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Dar gerb. DaTroller akcentuodavo šią frazę. Visgi šiandien man šventiška diena ir būčiau linkęs atleisti. @MaSk ar sutinki?
 16. 1 point
  Nu bet ar matot reaason uz ka banas? ir paziurekit steam account mano kaip as galeciau kazka tokio daryt?
 17. 1 point
  Paliksiu nuspresti sita @MaSk ir @geronimo.
 18. 1 point
  Temos dar nieks neuždarė. Tiesiog teks palaukti šiek tiek. Čia labai užsiėmę adminai 🙂
 19. 1 point
  Gražiai atsiprašė, nežinojo, kad tokia taisyklė galioja. Pagailėkit žmogaus.
 20. 1 point
  Nu tikrai aciprasau nepagalvojau durnelis esu... Galiu gaut unban taip nebedarysiu . Prasau:(
 21. 1 point
 22. 1 point
  -rep vaikus invalidais išvadino, nematau tavęs administratoriaus vietoje su tokiu elgesiu.
 23. 1 point
  +1 atsakingas ir šmaikštus žmogus, serveryje visada pozityvus.
 24. 1 point
  mega mirage, dažniausiai būna pakeistas per pora roundų dėl rtv, ir su split tas pats. Nelabai nusisekę mapai
 25. 1 point
  skamba puikei . sakyciau de_seaside neblogai atrodo .
 26. 1 point
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - 19 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - https://steamcommunity.com/profiles/76561198406730083/ 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - ilgai žaidžiu retake serveryje, manau atejo laikas adminų tapti, nes pastebėjau kad jų mažai yra. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - neesu. 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - 2 metus 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - Retake 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - įspėjimas, jeigu nesunkus nusižengimas ,tada ban, mute ir t.t 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Draugiškumu, naujomis įdėjomis
 27. 1 point
  Isprest zinoma, kad isspresim. Screenshote dabar matosi, kad ban yra ne sourcebans sistemoj, o vidinej. Ryt ryte pasiziuresiu kai prie pc atsisesiu.
 28. 1 point
  Atbanintas ir paliktas stebejimui .
 29. 1 point
  Aš pats vos nepadariau šitos klaidos vakar 😄 Mano nuomone tokia: 1. Laukiam, ką pakomentuos @jL- 2. @MaSk Kaip čia gali būti banas, kurio nerodo sistemoje? Įtariu tik tu gali atsakyti ir padėti šiam piliečiui. 3. Gerb. я банан, kadangi situacija keista belieka paprašyti kantrybės. Išsiaiškinsime viską, tikiuosi, jau netrukus.
 30. 1 point
  Uzmutino ir gagino nes pasakiau kad hackeris gaidys ir kad ji reikia uzbaninti...
 31. 1 point
  jL nėra dar nė vieno bano uždėjęs, gal kicką gavai 😄
 32. 1 point
  1. Nick žaidime, bei amžius (Nuo 17metų.) - luzhy (forumo nicko neina pakeisti tai toks uždėtas); 23 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:0:115026561 3.Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Retake serveryje praleidžiu ganėtinai daug laiko (280h - daugiausiai iš visų žaidejų nuo paskutinio restarto, prieš restarta irgi buvau top10 pagal daugiausiai pražaistą.) ir per tokia sukaupta patirtį manau galėčiau visiem Retake serverio žaidėjams pasiekti to, dėl ko visi ateina - pasišaudyti tarpusavyje ir praleisti gerai laiką. Ir tikiu, jog aš galėčiau prie to prisidėti ir sukurti gan geras žaidimo sąlygas visiems kurie tik nori žaisti. 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Deja neteko. 5. Kiek laiko žaidžiate šitame projekte (apytiksliai ) - Manyčiau galbūt metai ir keli mėnesiai. 6. Kurio serverio administratoriu norite tapti (#Public, #Retake, AWP ir t.t) - Retake serverio Administratoriumi. 7.Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Bausmė visiem lygi, nesvarbu ar draugas, kolega, žmona ar vaikas - visus bausti reikia vienodai. 8. Ką manai, kuo tu busi įdomus žaidėjams ir kaip sugebėsi kuo daugiau jų pritraukti į projektą? Pastebejes per visas mano pražaistas valandas, jog nuo "map'o" priklauso žaidėju skaičius, pvz: Mirage/Dust2/Inferno pritraukia žymiai daugiau žaidėjų negu Cbble/Cache/Overpass. Ir jeigu matyčiau, jog žaidėju skaičius yra gan didelis ir nenoriu, kad žaidejai išsiskirstytu, tai būtų galimą paklausti žaidėjų nuomones koks galėtų būti kitas žemėlapis, ir tai galėtu nuspręsti kita mapa.
 33. 1 point
  kad tamstele 19h prazaides servery tik 🙂
 34. 1 point
  tai kad tavo acc banintas..... https://steamcommunity.com/id/tigriukas/
 35. 0 points
  Negana to kad atejai i serveru su reklama , tai dar atejai ir i foruma reklamuoti . Unban nebus .
 36. 0 points
  1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - Shift, 16 bet spalio 20 bus 17metų 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - https://steamcommunity.com/id/eskeipas/ 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Noriu tapti administratoriumi dėl to kad pagerinti žaidėju kokybe serveryje turiu omeny nuo cheaterių nes tikrai nusibodo kai nera serveryje aktyvių administratoriu ir kai ateina koks non prime ir šudus atsiprašant šaudo 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Rampage.lt 1vs1 serveryje pabuvau gal 2sav bet dėl tam tikrų priezasčiu išėjau neturėjau tiesiog laiko išbutu serverio reikalivimų laiko 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - tikrai realiai ilgai žaidžiu į diena tikrai praleidžiu retake apie 2-3val 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - #retake 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Įdomu butent apie kurias snekam taisykles pvz jeigu cheatina tai užblokuočiau o jeigu voice ar chat taisykles pažeidžia nu ką mutintau 🙂 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? žaidėjai bus ramesni tuo kad nebus tiek cheateriu kiek ateina kas dien esu aktyvus ir manyčiau tikrai dauguma cheateriu užblokuosiu o dėl pritraukimo tikrai matys žaidėjai kad idomu žaist kai nera cheateriu ir pns ir bus galima draugams pareklamuoti projekta 🙂
 37. 0 points
  musu anitcytas nelabai meluoja. geros dienos . Reason [HAC1] - Busted for using cheats. Banned by Admin Anti-Cheat
 38. -1 points
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00
×
×
 • Create New...