Jump to content
Create New...

Tokyo anketa į adiministratorius


ᴛᴏᴋʏᴏ

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick žaidime, bei amžius  ( Nuo 17metų ) - 
Tokyo (18m.) 

2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) 
https://steamcommunity.com/profiles/76561199082177918/ 

3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? 
norėčiau tapti todėl , nes kiek pastebėjau kiti administratoriai nespėja tvarkytis su problemomis(cheater'iais) šiuose serveriuose. Praleidžiu čia pakankamai daug laiko, sugebu atskirti cheat'ą nuo gero žaidėjo. Noriu prisidėti prie administratorių komandos ir padėti išlaikyti stabilius serverius.
 

4.Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? 
Nesu, bet turiu draugų, kurie turi šias pareigas.

5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) -
 
Per dieną šiuose serveriuose praleidžiu darbo dienomis po 3-4h. savaitgaliais po 6-7h.(dažniausiai retake serveryje).Ir taipogi galiu pasigirti, kad šiuo metu esu aktyviausia šio serverio žaidėja.

6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) 
Retake serverio administratore.
 

7.Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - 
Skirčiau tam tikrą bausmę, nesvarbu draugas ar ne, visi kas nusižengs turės už tai atsakyti. 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 7 minutes (-čių) , Marrihuana parasė:

200hours?

https://steamcommunity.com/id/zzzz444/ su šia anketa pražaidžiau apie 500h. bet poto draugui atidaviau kai buvau padariusi pertrauką nuo žaidimo . O sugrįžusi perėjau ant naujos paskyros. 🙂 

Redaguota ᴛᴏᴋʏᴏ
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 26 minutes (-čių) , Akkaa parasė:

"sugebu atskirti cheat'ą nuo gero žaidėjo. "

- 😞

Jūs, tamsta, pats save pateikiate kaip cheat'ą, žaisdamas su naujomis paskyromis, taip bandant speceliai suklaidinti ir sudaryti įspūdį, kad naudojate kažką, nes joks žaidėjas su mažu skaičiumi valandų, tokiu žaidimu nepasižymi, taipogi, apie jūsų main paskyrą taip pat niekas nežinoma. 🙂  

Redaguota ᴛᴏᴋʏᴏ
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 2 minutes (-čių) , Drolis parasė:

Nu kam speliuoti ar tiketi tokiais kaip akka? Pazystu as ta grupele zaideju, ten ju 5 ar 6 yra, 2 is ju paneles, tarp ju ir tokyo. 

Rarro projekte nenoriu kaip ir jus, bet tai jo taip vadinamu "draugu" del to kad rarras prisidirbes nereik nuvertint ar nurasyti. O kad rarras nezais per jos paskyra galiu ir pats uztikrinti, nes ne kartu gyvena + tam yra ip patikrinimas.

Nelabai aš pasitikiu,tuo labiau žinant rarr kai jis po banu vėl ateina tai tikrai ji žinant kad jis žaidžia jo nebenins ,btw nezinau kaip tu bet akka aš daugiau pasitikiu nei kazkokia random mergina kurios bx puikiai žinomas projektą iš blogos puses 🙂

Redaguota KeNTaS
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 3 minutes (-čių) , ᴛᴏᴋʏᴏ parasė:

tai gerai kad sėdim , o kas čia tame blogo ? mes būdami discorde ne apie cesa diskutuojam , nebent einam žaisti faceit.

Situacija tokia kad jūs draugai,o tai reiškia kad tu jo tikrai nebaninsi kai jis ateis eilini kart su savo kita paskyrą

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kodel tokie antzmogiai kaip Akka tersia forumus su savo nepilnaverte nuomone ? visiem esi zinomas kaip siauragalvis asilas, gavai is manes spaudimo tiek kad net mute pasirdzio neuzlope tai nuo to laiko tas Rarras tau nuo liezuvio galo nebenulipa ziuriu, isvis tema yra kurta ne del manes, zmogus nori prisidet ir padet komandai kadangi kaip kazkas minejo serve kuriame zaidzia didzioji dalis mano draugu yra konkreti betvarke su spin botais ir tokiais idiotais kaip Akka, mes ten ateinam prasisaudyt, prie nieko nekimbam ir nieko blogo nedarom, jo zaidziu as tam serve su keliom paskyrom gaudykit mane gal jum ant sirdies geriau paliks nuo to, betkokiu atveju manau spin botai kurie visus isvaiko yra daug didesne problema siuo metu, taip kad Akka pridaryk savo kapline neterses temos savo autizmu tapati gali pasakyt ir tavo draugeliuj kentui, nieko pries ji neturiu nei jis man aktualus nei as su juo susidures apart poros banu, suprantu, kad tavo draugelis bet jo nuomone apie mane gali pasilikt sau nei jis mane pazysta nei ka, ir jo butu visai neblogai suteikus jai kazkokia tai privilegija kad uzbanintu ta cheateri nereiktu vaiksciot per discordus ir spamint visgi zaidzia po kelias valandas i diena, o cheateriai apsilanko vos ne kas 30 minuciu.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 6 minutes (-čių) , Rarr parasė:

Kodel tokie antzmogiai kaip Akka tersia forumus su savo nepilnaverte nuomone ? visiem esi zinomas kaip siauragalvis asilas, gavai is manes spaudimo tiek kad net mute pasirdzio neuzlope tai nuo to laiko tas Rarras tau nuo liezuvio galo nebenulipa ziuriu, isvis tema yra kurta ne del manes, zmogus nori prisidet ir padet komandai kadangi kaip kazkas minejo serve kuriame zaidzia didzioji dalis mano draugu yra konkreti betvarke su spin botais ir tokiais idiotais kaip Akka, mes ten ateinam prasisaudyt, prie nieko nekimbam ir nieko blogo nedarom, jo zaidziu as tam serve su keliom paskyrom gaudykit mane gal jum ant sirdies geriau paliks nuo to, betkokiu atveju manau spin botai kurie visus isvaiko yra daug didesne problema siuo metu, taip kad Akka pridaryk savo kapline neterses temos savo autizmu tapati gali pasakyt ir tavo draugeliuj kentui, nieko pries ji neturiu nei jis man aktualus nei as su juo susidures apart poros banu, suprantu, kad tavo draugelis bet jo nuomone apie mane gali pasilikt sau nei jis mane pazysta nei ka, ir jo butu visai neblogai suteikus jai kazkokia tai privilegija kad uzbanintu ta cheateri nereiktu vaiksciot per discordus ir spamint visgi zaidzia po kelias valandas i diena, o cheateriai apsilanko vos ne kas 30 minuciu.

Jei tu nebutum siuskle su vacu tai gal ir gautu dabar tai nežinau ar gera idėja 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search