Jump to content
Dėmesio:
  • Registracija i musu 10x10 Turnyra atidaryta! Visi registruojames discord kanale : https://discord.gg/8RtKTxN
Sign in to follow this  
Rimvydas

ban

Recommended Posts

Viską galima surašyti į vieną tekstą ,o ne į 5 ,neteršk forumo.

• Nemegstu 1
  • Pakeliam 2

6 hours ago, Keozar said:

Sjp su Rimviu sutinku, kartais Ji buna neuzka kaltina. Tie patis Gudwinai, ji kazkaip netaip nusauni, pradeda "verkti".(Gudwinai nepyk, bet tiesa rasau)

Man atrodo tavo tas nepyk velkasi nuo tos dienos kai neatvaziau tau girtam i zirmunke su marozais aiskintis padet 😄

• Haha 1

16 minutes ago, Rimvydas said:

Ar tu Gudwi nebijai bausmes ar už tave eis Marrihuana ar kas kitas ir tipo užtars kad yra teisybe ir ta žmogų nubausti 

Tai nebijau bausmes. Yra dar gyvenimas apart cso. Daug kam is adminu esu sakes jei reikia mutinkit ir mane, kad nepistu proto po to. O del pasnekejimo 100 kartu tau adresa sakiau bet vis niekaip nedavaziuoji. Tai nebelok gal, sedek tam savo gage bane ir bus ramu 😄 

17 minutes ago, Rimvydas said:

Geriau mokinkis apsiginti o ne prašes pagalbos iš kitų

Tai, kad cia net ne tau skirta, ko cia atrasineji 😄

Zmogus gi postina daug zinuciu kad kreditu forume gaut, kad vipa nahaliavai pasiimti. Zino jis puikiai kad viska galima vienoj zinuteje isdestyti, ne pirma kart jis cia :D.
Bet neuzsiseskite jus to rimvio, zinot kad jis sugadintas pastaruoju metu kazkuo.

man atrodo taskus teduoda uz sukurta post, o ne poste rasomas zinutes. bent jau taip rodo log'uose