Jump to content
Create New...

Adminų pagyrimų bei nusiskundimų tema


skycircle

Rekomenduojami pranešimai

  • CS:GO Admin
On 2021-05-29 at 20:33, Andręęęę parasė:

-rep Rec kelinta karta yra cheatas su visiskai fresh  acc  ir jis nei praso main nei ziuri ar  cheat .  Visiskai useless adminas 

srr, kad servery 20 žmonių ir nepažiūriu būtent to čiūvelio, kuris tau įtartinas, matai nejasną čiuvelį gali pasakyt, o ne parašyt "!admins", pasinervint ir toliau žaist, o paskui forume skųstis 😄 Aš tavo minčių neskaitau, atleisk..

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

-rep "rrrrrr" administratorui,kuris toleruoja provokacijas,bei diskriminacijas bei neatsizvelgia i kitus ir naudoja dvigubus standartus. Šiandieną atėjau su draugu žaisti jūsų serverį "#2" kuriame atėjas meginu linksmintis ir pažiurėti ka žmonės pamanys apie mane jeigu aš pirmą kartą nekalbesiu o tiesiog rašysiu frazę "aš godas' žiurėjau reakcijas.Vakar irgi tapati dariau.Panašiai apie šį laiką Mirage map'e pamačiau,diskriminacija.Žmogus nuo praito map užpykes ant manes susiaudrines mane pradėjo keikti aišku aš pradėjau keikti atgal bet ant galo mane užsimutino ir toliau pradėjo atsiprašant šūdais mėtytis.Ir panašiai žinodamas kad neikasiu jam su žodžiais paskui žaidžiau žaidima sakiau visiem kad "aš godas" užtilo viskas čiki ir panašiai kol nepradėjo kito žaidėjo du žaidėjai kolioti,įžeidinėti trugdyti žaisti.Admin buvo online nieko nedaro meginau apginti.Prasidėjo kaip lietuvoje įprasta bazaru kovos.Aš daviau rimtai bazaro jiskažka pamekšleno.Aš gavau mute su apsiramink o kitas žaidėjas nieko negavo.Ir čia pajutau neiteisybę aišku suprantu ir admin,nereikia toxic community bet aš gindamas bazarinau.Paskui net žaidėjai sunerimo ir pamate kad tik mane mutino vienas iš jų net sake "blogai padarei" o admin buvo nusispjauti.Ir mane ne mute ar ne gag įžeidė nei žodžiai bet kaip žmogus megindamas atstovauti už projekto ginima naudoja dvigubus standarus ir panašiai.Tipo aš tik dvi dienas pabuvau serve tai aš niekas kas ilgiau gali bazarint kaip suprantu?...Norėčiau gauti atsakyma bent į šita nusiskundimą.
P.S Nei meginu nuimt jam admin nei ka tegul zaidzia su tuo admin.Bet jeigu baudzia baudzia abu.Nes konflikto vienas zmogus tikrai nesudarys.Dialoge yra du zmones ne vienas ;P

  • Pikts 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search