Jump to content
Create New...

CRISSCROSS PART 2


ledzitas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymų 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ★Vip★
27 minutes prieš, skycircle said:

Ir ką bandai tuom pasiekt nesuprantu? :| (Na mano manymu, manau tau mokykloj buvo sunku)

Pasiekt ka bandau? Nieko. Gal but labiau tiktu " ka bandau irodyt" ? Ne? O bandau irodyt ,tai kad negaliu ramiai serveryje palost, nes prie manes tiesiogine to zodzio prasme kabinejasi administratorius del visiskai nieko. O prie ko cia mokykla tai visiskai nesuprantu. Turbut delto nes tu dar visiskai nesubrendes ir esi mokyklinukas. Dar vis priminsiu jog jei bendraujam tai bendraujam faktais ir esama situacija, o nesidalinam savo nuomonem apie kitus ir nesigilinam ten kur nereikia. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
10 minutes prieš, ledzitas said:

Pasiekt ka bandau? Nieko. Gal but labiau tiktu " ka bandau irodyt" ? Ne? O bandau irodyt ,tai kad negaliu ramiai serveryje palost, nes prie manes tiesiogine to zodzio prasme kabinejasi administratorius del visiskai nieko. O prie ko cia mokykla tai visiskai nesuprantu. Turbut delto nes tu dar visiskai nesubrendes ir esi mokyklinukas. Dar vis priminsiu jog jei bendraujam tai bendraujam faktais ir esama situacija, o nesidalinam savo nuomonem apie kitus ir nesigilinam ten kur nereikia. 

Oh atsiprašau ponas buliau bet kiek manau čia bereikalingas dramas jau pradėjai kurti. Užkliuvo mat pona niekas nei žodžio nebegali pasakyt :D nebuk juokingas bliamba susirask gyvenima, susirask pana, kokia nors dar kažką, ai pl taigi aš irgi tuoj busiu irgi kaip crisscross provokatorius. P.s. Ramiai nori pažaist? pradžioj tavo tame demo, akivazdžiai matesi kad pats prie vitos bandei kažką prisipist ir prašei adminu, kad užmutintu nepusk dramu. (Nebent gal kitiems patinka dramos taigi foruma gaivina)

Redaguota skycircle
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
19 minutes prieš, skycircle said:

Oh atsiprašau ponas buliau bet kiek manau čia bereikalingas dramas jau pradėjai kurti. Užkliuvo mat pona niekas nei žodžio nebegali pasakyt :D nebuk juokingas bliamba susirask gyvenima, susirask pana, kokia nors dar kažką, ai pl taigi aš irgi tuoj busiu irgi kaip crisscross provokatorius. P.s. Ramiai nori pažaist? pradžioj tavo tame demo, akivazdžiai matesi kad pats prie vitos bandei kažką prisipist ir prašei adminu, kad užmutintu nepusk dramu. (Nebent gal kitiems patinka dramos taigi foruma gaivina)

Kai as zodi pasakau administratoriui kokiam,tai iskarto jie sako jog as juos provokuoju. Trolis man pasake prie administratoriu nelyst ir net ju nickname nepasakyt . Butent ta ir darau, bet va as ateinu jie patis prie manes priekabiauja kaip kokie homoseksualai. Tai kodel as kai tyliu prie manes jie patys pradeda kazka sakyt? Jei buciau kitoks , karsto charakterio zmogus ir buciau kazka jam atgal pasakes negrazaus ,tai garantuoju jog buciau mute gaves. Tai geriau kaip trolis sako . Ikelt demo ir tylet paciam .Ta ir padariau . Kiekvieno game demo as cia galiu rekordint ir mest i foruma. Koks tau skirtumas dabar. Maziausiai tau turetu rupet, nes vistiek prie sito projekto niekuo neprisidedi su savo tokiu aktyvumu ir vertinimu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 minutes prieš, ledzitas said:

Maziausiai tau turetu rupet, nes vistiek prie sito projekto niekuo neprisidedi su savo tokiu aktyvumu.

Jei mažiau rupetu aš čia nebučiau rašese. Aktyvumas? ar man reikia buti aktyviam serve kad žinočiau kas ką daro serve?? meh jei tu nematai ką aš veikiu tai neaiškink ką darau o ko ne. Šio metu admin nieko blogo nematau kad būtų nusiženges. Provokuoja? nebutu lengviau tisiog per tab usimutint? ne, geriau pučiam drama (jau pats keliu drama bet pats nori tai galim kelt)  P.s. jei tavo akys nemato ką veikia aukščiau esantis adminai ar dar kažko tai nekišk snapo ir neaiškink kad nieko nedaro. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Dabar, skycircle said:

Jei mažiau rupetu aš čia nebučiau rašese. Aktyvumas? ar man reikia buti aktyviam serve kad žinočiau kas ką daro serve?? meh jei tu nematai ką aš veikiu tai neaiškink ką darau o ko ne. Šio metu admin nieko blogo nematau kad būtų nusiženges. Provokuoja? nebutu lengviau tisiog per tab usimutint? ne, geriau pučiam drama (jau pats keliu drama bet pats nori tai galim kelt)  P.s. jei tavo akys nemato ką veikia aukščiau esantis adminai ar dar kažko tai nekišk snapo ir neaiškink kad nieko nedaro. 

matai pagal ji "verkti forume/reikalauti demesio ir salciute" izeidimai tada jo gal ir izeidziau nes be situ 3 dalyku nieko nesakiau :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Dabar, skycircle said:

Jei mažiau rupetu aš čia nebučiau rašese. Aktyvumas? ar man reikia buti aktyviam serve kad žinočiau kas ką daro serve?? meh jei tu nematai ką aš veikiu tai neaiškink ką darau o ko ne. Šio metu admin nieko blogo nematau kad būtų nusiženges. Provokuoja? nebutu lengviau tisiog per tab usimutint? ne, geriau pučiam drama (jau pats keliu drama bet pats nori tai galim kelt)  P.s. jei tavo akys nemato ką veikia aukščiau esantis adminai ar dar kažko tai nekišk snapo ir neaiškink kad nieko nedaro. 

Tu paziurek kaip tu vertini situacijas. As paauglys 15metu budamas situacijuose geriau uz tave gaudziausi negu tu dabar gaudaisi. 

Paimk paprasta situacija. Ateina ledzitas i servery pamato crisscrosa ir pradeda rekt keliasdesimt kartu  " Atsargei bahuru serverio zaidejai crisscrosas yra serveryje nesikabinekite prie zaideju ir nesikeikite, nes gausite mute/gag,,. Tai sakytum ir tada crisscrosui jog jam per tab'a reiketu mane uzsimutint ir manes nebaust ar sakytum jog tai buvo provokacija ir tiesigonis kabinejimasis prie administratoriaus ir gerai jog jis mane uzmutino? 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Dabar, ledzitas said:

Tu paziurek kaip tu vertini situacijas. As paauglys 15metu budamas situacijuose geriau uz tave gaudziausi negu tu dabar gaudaisi. 

Paimk paprasta situacija. Ateina ledzitas i servery pamato crisscrosa ir pradeda rekt keliasdesimt kartu  " Atsargei bahuru serverio zaidejai crisscrosas yra serveryje nesikabinekite prie zaideju ir nesikeikite, nes gausite mute/gag,,. Tai sakytum ir tada crisscrosui jog jam per tab'a reiketu mane uzsimutint ir manes nebaust ar sakytum jog tai buvo provokacija ir tiesigonis kabinejimasis prie administratoriaus ir gerai jog jis mane uzmutino? 

kai ismete kad tu jungiesi i serva as perspejau zaidejus nes butu kazkas kazka ne taip pasakes ir butu demo ne su manim o su jais cia 

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Dabar, CrissCross said:

kai ismete kad tu jungiesi i serva as perspejau zaidejus nes butu kazkas kazka ne taip pasakes ir butu demo ne su manim o su jais cia 

Kodel tu bandai gincytis ir bandai nuo atsakomybes pabegt? Argi tau neaikvaizdu jog tu cia nieko nepesi su tokiais atmazais. Dviejuose mapuose is eiles tu ant manes rekavai ir "perspedavai" zaidejus kas 5minutes jog as serveryje taip sukeldamas tik sau bedas. Nemanai jog tu pats visas sias dramas ir sukurei? Nebutu taves nebutu ir ju. 2 kartus is eiles tas pats administratorius.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 minutes prieš, ledzitas said:

As paauglys 15metu budamas situacijuose geriau uz tave gaudziausi negu tu dabar gaudaisi. 

Oh sorry taigi tu protingiausias ir gudriausiais. ("Skaldyk ir valdyk" turesiu omenyje)

 

2 minutes prieš, ledzitas said:

Atsargei bahuru serverio zaidejai crisscrosas yra serveryje nesikabinekite prie zaideju ir nesikeikite, nes gausite mute/gag

Šita visa praneši Art/DaTrolliui arba dar kažkam bet pastebejau kad jau nori kelti drama o ne tisiog ramiai pažaisti. (ypač tavo pasakymas "Šitas demo rytoj atsiras forume.")

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
10 minutes prieš, CrissCross said:

kai ismete kad tu jungiesi i serva as perspejau zaidejus nes butu kazkas kazka ne taip pasakes ir butu demo ne su manim o su jais cia 

Ir beto zinok mane adminai yra ir duhu ir lohu isvadine. Esu ir bana 30minuciu prasileides, nes administratorius savo privilegijom dar nemokejo naudotis kadangi nesenai jas gaves buvo. Bet as nebegau ir nerekordinau demo kaip jis nusizenge, nes man pats i steama parase jog tai jis padare netycia ir manes atsiprase. O tu viska darai priesingai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 minutes prieš, s0luti0n said:

Davai ant part 3 koki lengva edit padaryk. Smagiau ziuret bus :D

Sorry senuk, bet per durnas tokiam reikalui as :D O ir laiko tam nemazai reikia haha

 

2 minutes prieš, skycircle said:

Oh sorry taigi tu protingiausias ir gudriausiais. ("Skaldyk ir valdyk" turesiu omenyje)

 

Šita visa praneši Art/DaTrolliui arba dar kažkam bet pastebejau kad jau nori kelti drama o ne tisiog ramiai pažaisti. (ypač tavo pasakymas "Šitas demo rytoj atsiras forume.")

Kiekviena karta su datroliu ir dar keliais administratoriais susirasau po visu tokiu incidentu. Vakar troliui parasiau jog atsiustu demo, bet pasidare offline ir nuejo nuo kompo. Atsiunte kitas administratorius demo vakare. Trolis siandien diena atrase jog nurekordint viska ir kelt i foruma. Taip ir padariau. Nesuprantu ko tu nori is manes.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
12 minutes prieš, CrissCross said:

kokia atsakomybe? buvo necenzuriniu zodziu? buvo stumimas? ar cia tik tavo fantazijoj viskas? as cia 4m losiu ir noriu kad servo zaidejai su tokiu slidziu veikeju neprasidetu

Prisimini de_dust2 situacija? Pasakiau :   " kodel administratoriai manes nebanina, nes per sienas saudau,, 

Visi administratoriai pasake ,kad tai as panaudojau provokacija pries administratorius ir pasake daugiau niekada niekam nieko  nesakyt is adminu , kurie manes nemegsta. Butent taip ir padariau. Bet atsiradai va tu toks kuris du mapus is eiles floodinai jog as esu serveryje ir visiems kitiems zaidejams reikia tylet, nes as darau demo. Tiesiogiai visus zaidejus nuteikei pries mane ir pats priekabiavai. Bet gi tu nepavartojai keiksmazodzio ir nieko blogo nepadarei.. 

Turbut tai nera provokavimas? Padarei pazanga ties keiksmazodziu kiekio. Taciau nuejai kita kryptim ties provokavimu. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search