Jump to content
Create New...

Evaldas

Rekomenduojami pranešimai

8 valandas prieš , Nothing Special said:

administracijai irgi xray nera, tai pamatys tiek pat kiek tu

 

Ir kaip matau, tau tai problemos nesudaro atsikiriant kur cheatas kur ne. :D (suprantu kad darant demo ir perziurant gali isijungti wh, bet tai atema 2x laiko)

Na man ilgos cs pertraukos buna, gal praradau savo gamesense. :D

6 valandas prieš , MaJin said:

Dekui ;>

 

Taves nieko nekaltinu, tiesiog kol buvau negyvas uztaikiau paspectinti(deathcam) tave ta akimirka kai taikinuka buvai iremes i siena, o sienos kitoje puseja buvo kolega teroristas. Tiesiog turedamas laiko, norejau  biski daugiau tave paspectinti, tada buciau pilnai isitikines kad tu necheatini, arba atvirskciai. Bet kad xray neveikia.

 

7 valandas prieš , Movie2k said:

o kazkada vipas buvau dar buvo :?

Prasau nerasyti neitema. <3

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

realiai tam ir yra adminai kad ne tik serve sedetu bet ir demo paziuretu,turejom xray,jy ijungus labai daug naudodavo resursu ir serva lagindavo, bet jei kazka keisto pamatysi visada man i pm gali parasyt ar cia ar steame,jei tik laiko bus tikrai permesiu akim demo. 

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kad tas xray labiau trukdo nei padeda. nes buna tikrai ne wh  zaideju kurie losia su ausinemis  ir isgirsta ir taip nusitaiko i priesa per siena, kad tu ten uzmatei vienetini epizoda tai nemanau ar vertetu cia verkt :) saudo per sienas taikosi per sienas cia girdeta n kartu :) jei uzmatei kad wh ji reiktu spectinti ne viena round, o jeigu ikelia demo, ji perziuret ne viena karta :)

Redaguota # Edga
Mazos rasybos klaideles
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
On 1/16/2018 at 09:51, v1tal1k said:

Clarity, realiai pries tave kaip zmogu nieko neturiu, bet kaip pries zaideja kuris cytino, tau nereiketu is vis reikstis forumuose. Tiesiog absurdas ne? 

 

Tobulai i desimtuka!

  • Like 1
  • Nusiminęs 1
  • Sodinam 6
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 3 weeks later...

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search